Rzetelna firma
Sani-Trans-Med

Przewóz chorych

Oferujemy szybki, bezpieczny i komfortowy przewóz chorych oraz osób niepełnosprawnych w sytuacji, gdy ich sytuacja zdrowotna nie pozwala im na samodzielne poruszanie się. Prywatny transport medyczny świadczymy nie tylko na terenie Polski, ale również poza jej granicami.

Przeprowadzany przez nas prywatny transport chorych odbywa się przy asyście ratowników, lekarzy i pielęgniarek, którzy posiadają doświadczenie w przewozie sanitarno-medycznym oraz w pracy z pacjentami i osobami niepełnosprawnymi. Nasz zespół gwarantuje przewożonej osobie opiekę od momentu przyjazdu do chwili dowiezienia jej pod wskazany adres. Gwarantujemy punktualne i sprawne przejazdy – odbieramy pacjenta z miejsca zamieszkania, po czym znosimy go na noszach lub na wózku do naszego pojazdu. Prywatny transport przeprowadzamy nie tylko do szpitali czy placówek medycznych w obrębie jednego miasta. Wykonujemy także przewozy chorych na zabiegi rehabilitacyjne oraz do sanatoriów do innych miast. Kursujemy też pomiędzy poszczególnymi placówkami: przychodniami, ośrodkami diagnostycznymi czy przychodniami.

Do dyspozycji mamy nowoczesne ambulanse o podwyższonych standardach marki Mercedes i Volkswagen. Pojazdy spełniają wszystkie rygorystyczne wymogi norm sanitarnych i jakościowych, a także wyposażone są w klimatyzację i systemy amortyzujące. Dzięki temu nawet wielogodzinna podróż będzie zarówno bezpieczna, jak i komfortowa. Wewnątrz ambulansu znajdują się:

  • miejsce leżące,
  • miejsce dla osoby na wózku inwalidzkim,
  • miejsce dla opiekuna,
  • niezbędny sprzęt medyczny i pomocniczy.
 

Praca całego zespołu odpowiedzialnego za prywatny transport medyczny koordynowana jest przez Całodobową Centralę Alarmową. Zgłoszenia na prywatny przewóz chorych przyjmujemy przez całą dobę, nie tylko w dni robocze, ale także święta i dni wolne od pracy. Po skonsultowaniu się z Całodobową Centralą Alarmową nasi wykwalifikowani i doświadczeni pracownicy możliwie najszybciej zaplanują i zorganizują odpowiedni transport chorej osoby, biorąc przy tym pod uwagę stan jej zdrowia.

Kontakt

zdj Sani-Trans-Med

Rejon działania: Dolny Śląsk, cała Polska.

ul. Legnicka 61, 54-203 Wrocław

ul. Bankowa 9, Bielawa

ul. Cicha 4, Dzierżoniów


tel. kom.

782 961 999 / 666 937 999
e-mail: sani-trans-med@o2.pl