Rzetelna firma
Sani-Trans-Med

Transport niepełnosprawnych

Wszystkim osobom posiadającym orzeczenie o niepełnosprawności oferujemy bezpieczny i komfortowy prywatny transport medyczny. Przewóz chorych zawsze realizowany jest przez jednego z naszych wykwalifikowanych, doświadczonych w przewozie sanitarnym kierowców-ratowników, któremu towarzyszy ratownik. W razie konieczności lub życzenia klienta, dwuosobowy zespół może być wspomagany przez lekarzy i pielęgniarki, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w pracy z osobami na wózkach inwalidzkich.

Klientom gwarantujemy punktualną i profesjonalną realizację transportu niepełnosprawnych. Nasi ratownicy zapewniają przeniesienie osoby na wózku inwalidzkim z mieszkania do pojazdu. Gwarantujemy, że przeniesienie chorej osoby z dowolnego piętra do ambulansu i z powrotem odbywa się w bezpieczny sposób. Przeprowadzamy prywatny transport niepełnosprawnych i ich opiekunów w dowolne miejsce docelowe:

  • do szpitala i z powrotem do domu,
  • na badania,
  • na zabiegi rehabilitacyjne,
  • do domów opieki,
  • do sanatoriów.

Jakich pojazdów używamy do transportu chorych?

Do dyspozycji mamy wygodne ambulanse o podwyższonym standardzie marki Mercedes i Volkswagen, w których posiadamy wystarczająco dużo miejsca, by zapewnić komfortowy transport chorych. Pojazdy są dostosowane nie tylko do prywatnego przejazdu medycznego osób na wózkach inwalidzkich, ale także do przewożenia osób w pozycji leżącej. W wyposażeniu ambulansu znajduje się również aparatura sanitarno-medyczna, która jest niezbędna w przypadku konieczności udzielenia pierwszej pomocy.

Podczas przejazdu osoba niepełnosprawna przez cały czas znajduje się pod okiem i opieką naszych ratowników i lekarzy. Doświadczenie kierowców oraz wysoki standard posiadanych przez naszą firmę samochodów sprawiają, że prywatny przewóz medyczny osób na wózku inwalidzkim przebiega sprawnie, wygodnie i bezpiecznie.

Używane przez nas ambulanse dostosowane są do przewozu chorych w różnym wieku. Jedynym warunkiem skorzystania ze świadczeń prywatnego transportu medycznego jest posiadanie orzeczenia o niepełnosprawności.

Kontakt

zdj Sani-Trans-Med

Rejon działania: Dolny Śląsk, cała Polska.

ul. Legnicka 61, 54-203 Wrocław

ul. Bankowa 9, Bielawa

ul. Cicha 4, Dzierżoniów


tel. kom.

782 961 999 / 666 937 999
e-mail: sani-trans-med@o2.pl